Bytové domy Lužiny - Archeologická - připravujeme
Bytové domy Lužiny - Archeologická - připravujeme
Jeremiášova - Triangl - bytový dům Dostupné jednotky >>>
Jeremiášova - Triangl - bytový dům Dostupné jednotky >>>
Uhříněves - U Starého mlýna - obytná zóna Dostupné jednotky >>>
Uhříněves - U Starého mlýna - obytná zóna Dostupné jednotky >>>
Rychlý výběr
Dispozice
Cena
Bytové domy Lužiny

Ve spolupráci s architektonickým ateliérem Hlaváček & partner, s.r.o., připravujeme tento projekt ke stavebnímu povolení.
Projekt přinese nabídku bytových jednotek a garážových stání v bezprostřední blízkosti stanice metra, obchodního centra Lužiny a Centrálního parku.

Více informací
Uhříněves, U Starého mlýna

Projekt reprezentuje 117 osobitých bytových jednotek s balkonem, terasou či předzahrádkou a více než 500 m² komerční plochy.

Více informací
Jeremiášova, Triangl

Bytový dům Triangl má více než 10 000 m² celkové plochy, z čehož je cca 6 100 m² bytové plochy a 1 800 m² komerční plochy.

Více informací
Polyfunkční areál Smíchov

Projekt přispěje ke zlepšení kvality života v této lokalitě. Současný brownfield bude nahrazen funkční architekturou pro účely bydlení a komerčnímu využití.

Více informací

Aktuality a informace

Jak probíhá nákup bytu a s čím se můžete setkat v klientském centru UDI

 • Našli jste v nabídce naší společnosti bytovou jednotku, která odpovídá Vašim představám?
  Kontaktujte nás emailem, telefonicky, případně vyplněním formuláře u konkrétního bytu nebo prostřednictvím našich webových stránek a sjednejte si schůzku v našem klientském centru.
 • Na schůzce zodpovíme všechny Vaše dotazy a detailně Vás seznámíme s lokalitou, projektem, bytovou jednotkou, standardním vybavením a smluvními podmínkami.
 • Nabídneme Vám možnost ústní nezávazné rezervace na celý týden, během kterého budete mít možnost si vše důkladně promyslet.
 • Rozhodli jste se pro konkrétní byt?
  Stačí podepsat smlouvu o smlouvě budoucí kupní, do 10 dnů uhradit zálohu ve výši 15 % ceny vybraného bytu. Celý zbylý doplatek ceny bytu budete hradit až po dokončení bytu a jeho zkolaudování. V případě, že potřebujete více času na rozhodování nebo pro zajištění financí na úhradu zálohy, nabízíme vám možnost uzavřít rezervační smlouvu. Po podpisu rezervační smlouvy a úhradě rezervačního poplatku ve výši 50.000,- Kč (vč. DPH) Vám budeme byt závazně rezervovat po dobu 30 dnů, během kterých budete mít dostatek času na vyřízení všeho potřebného
 • Nabídneme možnost klientských změn.
 • Představíme zvýhodněnou nabídku podlah, dveří, koupelen a kuchyní našich dodavatelů.
 • Poradíme s financováním s ohledem na Vaše potřeby a plány.
 • Budeme Vás informovat o průběhu výstavby a průběžných prohlídkách.

Přijďte a přesvědčte se sami o možnostech, které nabízíme!

Klientské změny

I když jsme věnovali výběru standardního vybavení velkou péči, nabízíme službu klientských změn, která Vám umožní promítnout svá přání do vašeho budoucího bytu.
Můžete si vybrat podlahy, obklady, dveře a další vybavení přímo v našem klientském centru v obchodní pasáži Černá růže, nebo v prezentačních místnostech našich dodavatelů jako jsou:

 • SIKO - koupelny, obklady a dlažby
 • Gerbrich - český výrobce interiérových a vchodových dveří
 • SMART kuchyně - od výrobce kuchyňských linek Katalpa
 • KPP - kvalitní dřevěné podlahy

První konkrétní návrh klientské změny je zdarma a bez administrativních poplatků.

Předání bytu

 • První, krokem k předání bytu je technické přejímací řízení. Zde budete mít možnost si před podpisem kupní smlouvy důkladně zkontrolovat Váš byt a kvalitu všech provedených prací. O průběhu technického přejímacího řízení bude pořízen protokol, do kterého se zaznamenají všechny případné vady a nedostatky a domluvený termín jejich odstranění.
 • Po uhrazení plné výše kupní ceny přistoupíme k podpisu kupní smlouvy, kterou následně podáme na Katastrální úřad k provedení vkladu Vašeho vlastnického práva (převodu vlastnictví bytu).
 • V předem dohodnutém termínu Vám předáme Váš nový byt. Můžete si ho znovu důkladně zkontrolovat. O předání bytu spolu sepíšeme předávací protokol. Případné drobné nedostatky uvedeme do protokolu včetně termínu jejich odstranění.
 • Předáme Vám klíče od Vašeho nového bytu a můžete se stěhovat!

Předáním bytu, ale naše služby nekončí. Bližší informace vám rádi poskytněme v našem klientském centru.

Často kladené dotazy (FAQ)

Můžete využít webový formulář, e-mail a nebo telefon. Stačí kliknout na kontakty vpravo nahoře.
Ano, občané členských států Evropské unie i příslušníci států třetích zemí mohou nabývat nemovitosti v České republice zcela bez omezení.
Každá bytová jednotka má svůj vodoměr studené a teplé vody, nechybí ani měřič spotřeby tepla.
Ano, máme pro Vás připraveno hned několik možností, se kterými Vás rádi seznámíme v našem klientském centru.
Až 36 měsíců podle typu produktu.
Ateliér je nebytový prostor, který odpovídá svým vybavením klasické bytové jednotce. Na ateliér je možné čerpat hypotéku a klient, který je plátcem DPH ušetří při koupi DPH ve výši 21%.
Prohlášení vlastníka budovy je právní dokument, kterým se v budově vymezují bytové a nebytové jednotky a určují společné části budovy, a to za podmínek stanovených v Občanském zákoníku.
Po vypršení lhůty ústní rezervace nabízíme prodloužení rezervace na základě písemné rezervační smlouvy. Rezervační poplatek, který plyne z rezervační smlouvy se započítává do zálohy za bytovou jednotku.
Společenství vlastníků jednotek je právnická osoba, která se stará o řádné fungování a správu bytového domu. Zakládá jej původní vlastník v rámci prohlášení vlastníka.
Náklady na spotřebované energie platíte v závislosti na vaší spotřebě. Průměrný předpoklad je však 3 500Kč měsíčně

Kontakty

Milan Antl

T: +420 725 890 508
antl@udi-byty.cz

Zuzana Čižmáriková

T: +420 725 538 065
cizmarikova@udi-byty.cz


URBAN DEVELOPERS AND INVESTORS s.r.o.
Klientské centrum UDI
Černá růže, Na Příkopě 853/12, 1. patro
110 00 Praha, Nové Město
T: +420 800 270 027
T: +420 224 284 255

E-mail
info@udi-byty.cz

Nejbližší veřejné parkoviště je v nákupním centru Palladium na Náměstí Republiky 1.

Tyto stránky nelze zobrazit v prohlížeči Internet Explorer verze 9 a nižší. Trváte-li na použití tohoto prohlížeče, použijte, prosím, verzi 10 nebo vyšší. Alternativou je použít prohlížeč Firefox nebo Chrome.

loading