Bytový dům Triangl Praha 5 - Jeremiášova

Tato atraktivní lokalita je v blízkosti národní přírodní památky Dalejský profil, chráněného území Prokopského údolí a Centrálního parku Prahy 13, kde dozajista zapomenete na čas, stres i starosti všedních dní. Další výhodou je bohatá občanská vybavenost, kterou tvoří školy, školky, dětská hřiště, obchody, služby, kina a restaurace.

Prokopské údolí nabízí naučnou stezku, okrasná jezírka, lomy a skalní výběžky. Centrální park s vodní plochou je často vyhledávaným místem volnočasových sportů jako je jízda na kole či kolečkových bruslích. Nechybí zde ani stezky pro běžce a pěší. Na rozlehlé ploše parku se nabízí množství laviček, dřevěná odpočinková lehátka, posilovací stroje, kuželková dráha, in-line dráha, sportovní hřiště, minigolfové hřiště a různé kiosky s občerstvením.

Lokalita pražských Stodůlek je výborně dostupná z trasy B pražského metra, přičemž stanice Luka je vzdálena jen 7 minut pěší chůze. Lze také využít autobusovou dopravu ze stanic Vackova, Luka nebo Amforová. Řidičům osobních automobilů usnadní cestování Jeremiášova ulice, Rozvadovská spojka, nájezd na Pražský okruh a D5.

Nespornou výhodou je snadná dostupnost letiště Václava Havla Praha, Ruzyně.

Tyto stránky nelze zobrazit v prohlížeči Internet Explorer verze 9 a nižší. Trváte-li na použití tohoto prohlížeče, použijte, prosím, verzi 10 nebo vyšší. Alternativou je použít prohlížeč Firefox nebo Chrome.

loading