U Starého mlýna Uhříněves

Projekt má platné stavební povolení. Zahájení stavby je plánováno na druhé čtvrtletí roku 2016. S dokončením se počítá v průběhu následujících dvaceti měsíců.

Komplex čtyř bytových domů v Uhříněvsi je charakteristický svou výhodnou polohou v celkovém kontextu pražské aglomerace, dobrou dostupností MHD i individuální dopravou. Jedná se o pozemek s vhodnou orientací ke světovým stranám a terénní morfologií, která umožňuje efektivně realizovat záměr, urbanisticky, architektonicky i funkčně odpovídající okolní zástavbě.

V projektu naleznete byty s prakticky řešenými dispozicemi 1+kk až 5+kk, většina bytů má předzahrádku, balkon nebo terasu. Byty v ustupujících patrech mají zajímavé střešní terasy. V nabídce jsou i byty mezonetového typu. Dostatek parkovacích míst zajistí podzemní garážové stání a dodatečné skladovací prostory sklepy a komory. Součástí projektu jsou také obchodní prostory pro komerční využití.

Výstavbou toho komplexu dojde k přeměně dosavadního areálu na obytný soubor, vytvořením nového veřejného prostoru a tím i propojením náměstí Bratří Jandusů s ulicí U Starého mlýna.

Podívejte se na průkazy energetické náročnosti (PENB) pro jednotlivé objekty: Objekt 101, Objekt 102, Objekt 103, Objekt 104.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tyto stránky nelze zobrazit v prohlížeči Internet Explorer verze 9 a nižší. Trváte-li na použití tohoto prohlížeče, použijte, prosím, verzi 10 nebo vyšší. Alternativou je použít prohlížeč Firefox nebo Chrome.

loading