U Starého mlýna Uhříněves

Městská část Praha - Uhříněves, nacházející se na jihovýchodním okraji Prahy je v současné době jednou z nejvíce se rozvíjejících oblastí hlavního města. Je to lokalita, která v sobě spojuje veškeré vymoženosti moderní doby s klidným bydlením v zeleni a přírodě, s dobrou dopravní dostupností. Zastavuje zde přes 14 linek MHD, jezdí vlaky a dálkové autobusy. Například 10 minut trvá cesta autobusem na metro Háje, 20 minut k metru Depo Hostivař, na hlavním nádraží můžete být vlakem za 20 minut. V nedalekých Průhonicích je pak nájezd na D1 a městský okruh.

V samotné obci je veškerá občanská vybavenost. Naleznete zde mateřskou i základní školu, poštu, lékaře, služebnu Městské policie, obchody, restaurace a také divadlo.
Mimo to nabízí Uhříněves širokou škálu možností sportovního vyžití a relaxace jako fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness a v neposlední řadě také několik cyklostezek.

Milovníci přírody jistě ocení více než 30 hektarů zalesněné plochy v přírodní památce „Obora v Uhříněvsi“, která byla v roce 1982 vyhlášená za chráněné území. Blízkost Podleského rybníka je další možností odpočinku a rekreace. Na rodinné výlety můžete zavítat i do Průhonického zámku s parkem, do Dendrologické zahrady nebo Aquaparku Čestlice.

Bytový dům U Starého mlýna je vzdálený 2 minuty pěší chůze od nejbližší autobusové zastávky, 14 minut od vlakového nádraží, 6 minut od mateřské školky a 2 minuty od nejbližší základní školy.

Tyto stránky nelze zobrazit v prohlížeči Internet Explorer verze 9 a nižší. Trváte-li na použití tohoto prohlížeče, použijte, prosím, verzi 10 nebo vyšší. Alternativou je použít prohlížeč Firefox nebo Chrome.

loading